„Saab“ gavo JAV sausumos pajėgų mokymo sistemų atnaujinimo u

:)

„Saab“ gavo JAV sausumos pajėgų mokymo sistemų atnaujinimo u

Standartinė kjp » 2016 Lap 26, 00:00


Gynybos ir saugumo bendrovė „Saab“ gavo tris užsakymus iš JAV sausumos pajėgų programos simuliacijos, mokymo ir priemonių administracijos (PEOSTRI). „Saab“ dabar tieks OSAG 2.0 sąveikos atnaujinimus JAV 7-os sausumos pajėgų mokymo vadavietės dislokuojamų priemonių sistemai Europoje (DISE) ir kovos mašinų taktinės kovos simuliacijos sistemai (CVTESS), kad patenkintų JAV sausumos pajėgų Europoje priešakinės dislokacijos sąveikos reikalavimus.


Šie nauji užsakymai, įgyvendinami kaip vidutinės trukmės paslaugos atnaujinimai, bus pirmieji visiškai sąveikaujantys sprendimai, skirti klientui. Jie leis kariams greitai konfigūruoti mokymo sistemos lazerius veikti naudojant MILES ryšio kodą (MCC), daugiausiai naudojamą JAV mokymo aplinkoje, arba OSAG 2.0 standartą, naudojamą daugelyje Europos šalių, pratybose bet kurioje aplinkoje, kartu su tarptautiniais padaliniais. OSAG 2.0 yra programinės įrangos kodas, sukurtas „Saab“, leidžiantis šaudant lazeriniais siųstuvais, tikroviškai atlikti prieštankinės ir kovos mašinų ginklų amunicijos balistinę simuliaciją.


Sukurtas 2001 m., skirtas iki bataliono dydžio mokymams, DISE yra dislokuojamas taktinių pratybų priemonių pajėgumas, sudarytas iš taktinės kovos simuliacijos sistemos lazerių ir jutiklių, pratybų valdymo (EXCON), mūšio sekimo, duomenų rinkimo ir dienos greitos apžvalgos (AAR) pajėgumų, skirtų taktinėms pratyboms.


Be DISE pėstininkų sistemų OSAG 2.0 atnaujinimo, „Saab“ taip pat tieks OSAG 2.0 papildytą CVTESS pajėgumą M1 „Abrams“ tankams, „Bradley“ kovos mašinoms ir laikiklius OPFOR transporto priemonėms.


„Šis pajėgumas užtikrins JAV 7-ajai SPMV galimybę treniruotis kartu su Europos partneriais, naudojant įrangą, kurią galima konfigūruoti MILES arba OSAG 2.0“, – sakė Cyndi Krisan, „Saab“ gynybos ir saugumo mokymų ir simuliacijų padalinio generalinė direktorė JAV (SDAS).


„Saab“ tiekia panašias mokymo priemones ir CVTESS sistemas JAV sausumos pajėgoms visame pasaulyje, CONUS ir OCONUS, nuolatinėse dislokacijos vietose bei kovinio rengimo centruose (CTC), nuo kuopos iki brigados lygmens pratyboms.


„Šis atnaujinimas pristato unikalią galimybę NATO pajėgoms ir JAV mokymo partneriams Europoje mokytis kartu, sujungiant sąveikaujančias nacionalines sistemas ir sukuriant išbaigtą, bet kokios konfigūracijos ir dydžio mokymo aplinką bet kurioje vietovėje“, – sakė Åsa Thegström, „Saab“ verslo aplinkos „Dynamics“, Mokymo ir simuliacijos verslo padalinio direktorė.


Dislokuotas Grafenvere, Vokietijoje, atnaujintas DISE pajėgumas bus dislokuotas visoje Europoje, remiant mokymo paramos veiklą Europoje (TSAE), skirtą jungtinėms tarptautinėms pajėgoms.
Šaltinis: elektronika.lt
kjp
Administratorius
 
Pranešimai: 16601
Užsiregistravo: 2012 Rgp 14, 00:14
Turimos konsolės: PS3
XTag: cupid
 
 

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron